banner39

GMKA TV yayın hayatına başladı

Balıkesir ve Çanakkale illerini kapsayan Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA) tarafından kurulan GMKA TV yayın hayatına başladı.

Genel 28.05.2012, 18:27 28.05.2012, 18:37
GMKA TV yayın hayatına başladı

Dünya Bülteni / Haber Merkezi

Güney Marmara Kalkınma Ajansı Balıkesir ve Çanakkale illerinde faaliyet gösteren tüm kamu kurumları, sivil toplum örgütleri ve KOBİ’lerin yararlanabileceği devlet desteklerinin etkili bir şekilde tanıtılması için yeni bir projeyi hayata geçirdi.

GMKA TV, kurumların verdiği destekleri konunun ilgilileri ve uzmanları tarafından bölümler halinde anlatılarak, destek almak isteyenlerin daha net bilgilendirilmesini sağlanıyor. Sorular şeklinde ayrı ayrı videolardan oluşan bölümlerde, konunun ilgilisi menüde yer alan soruları kısa videolarda cevaplandırıyor.

GMKA TV’nin içeriğinde başta GMKA’nın destekleri olmak üzere, KOSGEB, TUBİTAK, Ekonomi Bakanlığı, Avrupa Birliği, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, Gelir İdaresi Başkanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, İş-Kur, Sanayi Odaları ve Türkiye İhracatı Geliştirme Vakfı’nın verdiği teşvik ve hibe destek mekanizmaları tanıtılıyor.

Ajansın internet sitesinin ana sayfasında bulunan GMKATV linkinden ulaşılabilecek sayfanın içeriği, periyodik olarak çeşitlendirilmesi ve güncellenmesi planlanıyor.

 

 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?