banner15

Gül, Aydınlar'a futbolda şikeyi sordu

Köşk'e çıkan TFF Başkanı Aydınlar, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün kendisine 'şike' iddialarını soduğunu söyledi

Gül, Aydınlar'a futbolda şikeyi sordu

Dünya Bülteni / Haber Merkezi

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile görüştü.

Tarabya Köşkü'nde gerçekleştirilen ziyaretin ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Aydınlar, şike soruşturması hakkında Gül'e bilgi verdiklerini ve kendisinden destek istediklerini söyledi.
Göreve geldikleri günden beri çok yoğun günler geçirdiklerini belirten Aydınlar, bu sebeple Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e gerçekleştirmek istedikleri nezaket ziyaretini yeni yapabildiklerini kaydetti.

Aydınlar, "Yeni yönetim kurulunu Cumhurbaşkanımız ile tanıştırdık. Ayrıca genel bir değerlendirme yaptık. Gündemimizde şike soruşturması var. Şike soruşturması konusunda Cumhurbaşkanımıza bilgi verdik. 2 Eylül'de yapılacak Kazakistan milli maçı ve 6 Eylül'deki Avusturya milli maçına Cumhurbaşkanımızı davet ettik" dedi.

Aydınlar, Cumhurbaşkanı'nın soruşturma süreciyle ilgili ne düşündüğünün sorulması üzerine ise, "Zaten kendisi futbolu yakından takip ediyor. Fikir alışverişinde bulunduk. Biz bildiğimiz bilgileri genel olarak kendisiyle paylaştık. Kendilerinin bu konudaki görüşlerini aldık ve bu süreçte herkesten destek istiyoruz. Cumhurbaşkanımızdan da desteklerini istedik" ifadelerini kullandı.

Mehmet Ali Aydınlar, Play-off sistemiyle ilgili olarak da, "Play-off sistemi bu sene uygulanacak" dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Ağustos 2011, 15:17
YORUM EKLE

banner39

banner36

banner37

banner35