banner15

İBB halk plajlarını Ramazan öncesi açıyor!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi plajlarda ‘bu yıl’ da halka hizmet vereceğini duyurdu. İstanbul’un “denize olan hasretini sona erdireceği” ifade edilen Avrupa ve Anadolu yakasındaki plajlar, 14 Haziran Cumartesi günü açılacak

İBB halk plajlarını Ramazan öncesi açıyor!

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin çeşitli birimleri ile hizmet verdiği Menekşe, Güneş, Caddebostan 1, 2 ve 3 plajları hakkında hazırladığı, ‘İstanbul’da plaj sezonu açılıyor’ başlıklı tanıtım bülteninde şunlar yer alıyor:

“Plajlarda halkın keyifli bir gün geçirebilmesi amacıyla spor ve eğlence aktiviteleri düzenleniyor. Soyunma konteynırları, duş alanları, şemsiyeler, büfelerin hizmet verdiği plajlarda şort, oyun topları, simit vb. deniz malzemesi satışları da yapılıyor. Ayrıca plajlarda halkın dinlenebileceği yeşil alanlar ve spor yapabilecekleri basketbol, voleybol sahaları ile spor aletlerinin bulunduğu bölümler de mevcut.”

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından takipçilerine gönderilen  elektronik postada yer alan fotoğraf  okunduğunda ise başka çıkarımlar elde edip rahatlamak mümkün. Fakat bu meselenin esasını gözden kaçırmak olur.

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2014, 15:41
YORUM EKLE

banner39

banner50

banner47

banner48