banner39

İnternet üzerinden araba siparişi verildi

Amerika'da 3 kişi internet üzerinden dünyanın en büyük kargosunun siparişini verdi. Dev kolinin içinde yer alan ürünü görenler ise şaşkınlığını gizleyemedi. Spariş verilen ürün bir arabaydı...

Gündem 10.01.2014, 08:59 10.01.2014, 10:00
İnternet üzerinden araba siparişi verildi

Dünya Bülteni / Haber Merkezi

İnternet üzerinden yapılan alışveriş yeni bir boyut kazanmaya başladı. Şimdiye kadar genellikle hafif elektronik ve ev eşyasının sipariş verildiği internet alışveriş sitelerinden bu kez çok farklı bir ürün spariş edildi. Verilen ürünün farklılığının yanında büyüklüğü de dikkat çekici...

Amerika'da 3 kişi internet üzerinden dünyanın en büyük kargosunun siparişini verdi. Dev kolinin içinde yer alan ürünü görenler ise şaşkınlığını gizleyemedi. İlk önce Reddit adlı paylaşım blogunda böyle bir konu belirdi. Bir kullanıcı komşusuna dünyanın en büyük kargosunun geldiğini, bu kutuyla ne sipariş etmiş olabileceğini düşündüğünü söyledi.Kullanıcının paylaşımından birkaç gün geçmeden, bir otomobil firmasının internet üzerinden satış yapan tanınmış bir site ile yaptığı anlaşma çerçevesinde otomobil satışına başladığı ortaya çıktı.

Söz konusu site ise kafa karıştıran gizemli kutu ile ilgili bir açıklama yapmak zorunda kaldı. Yapılan açıklamada, 3 tüketicinin gerçekten de otomobilini internet üzerinden satın aldığı belirtildi. Alışveriş sitesi otomobillerin kargo halinde gönderme macerasını bir video haline getirdi ve önümüzdeki hafta yayınlamayı planlıyor.

İnternetten 2014 model otomobil sipariş eden ve otomobillerini karton koli içinde alan şahıslar ise kapılarının önüne yanaşan kargo aracının üzerindeki dev koliyi gördüklerinde şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye İsveç'in NATO üyeliğine onay vermeli mi?