banner15

İstanbul'daki yangına 100 araçla müdahale

Silivri'de bir fabrikada çıkan yangın için Şişli, Bağcılar, Mimarsinan, Beylikdüzü ve Silivri itfaiyelerinden yaklaşık 100 araç sevk edildi

İstanbul'daki yangına 100 araçla müdahale

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

İstanbul Silivri Kavaklı Sanayi sitesinde bulunan dış cephe üretimi yapan bir fabrikada çıkan yangın,15 bin metrekare alanda etkili oldu. Yangına Şişli, Bağcılar, Mimarsinan, Beylikdüzü ve Silivri itfaiyelerinden yaklaşık 100 araç sevk edildi.

Yangın gece saatlerinde Kavaklı Sanayi sitesinde bulunan dış cephe üretimi yapan bir fabrikada çıktı. Depo kısmında çıkan yangın, kısa sürede büyüyerek iki bölümden oluşan depoyu komple sardı. İhbar üzerine olay yerine İstanbul İtfaiyesine bağlı Şişli, Bağcılar, Mimarsinan, Beylikdüzü ve Silivri olmak üzere yaklaşık 100 araç yangına sevk edildi.

Kısa sürede olay yerine gelen ekipler yangına müdahale etti. 7000 bin metrekareden oluşan iki depo bölümünde çıkan yangında fabrikanın çatısı kısmen çöktü. Ekiplerin yoğun çabasıyla kontrol altına alınan yangında büyük maddi hasar meydana geldi. Söndürme ve soğutma çalışmaları devam ediyor.

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2016, 10:16
YORUM EKLE

banner39

banner36

banner37

banner35