İşte 'hasta' denilen Haberal-VİDEO

Ergenekon'un tutuklu sanığı Mehmet Haberal'ın İstanbul Üniversitesi Kardiyoloji Enstitüsü'nde refakatçisi tarafından çekildiği belirtilen hastane görüntüleri ortaya çıktı.

Genel 18.03.2011, 15:17 18.03.2011, 15:58
İşte 'hasta' denilen Haberal-VİDEO

Mehmet Haberal'ın hastanede çekilmiş görüntüleri yayınlandı. Görüntülere göre Haberal'ın son derece sağlıklı olduğu görülüyor.

Ergenekon'un tutuklu sanığı Mehmet Haberal'ın İstanbul Üniversitesi Kardiyoloji Enstitüsü'nde refakatçisi tarafından çekildiği belirtilen hastane görüntüleri ortaya çıktı. İ.Ü. Kardiyoloji Enstitüsü'nde 21 ay tedavi gören Haberal, görüntülerde gayet zinde görünüyor.  Haberal'ın hastane odasında internete girdiği, telefon görüşmeleri yaptığı tutukluluk şartlarını yerine getirmediği medyaya yansımıştı.

İnternet üzerinden televizyon izleyen Haberal bu sırada kahkahalar atarak tesbih sallıyor. Haberal'ın odasında bir telsiz de dikkatlerden kaçmıyor. Mehmet Haberal'ın cezaevine sevkedilmesine yol açan Adli Tıp raporunda "Haberal'ın hafif ev işleri yapabileceği, merdiven ve yokuş çıkabileceği ve bir çok spor aktivitesini yerine getirebileceği" belirtiliyordu.

 

Kaynak: Aktifhaber

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye İsveç'in NATO üyeliğine onay vermeli mi?