banner39

Kemal Kılıçdaroğlu minibüste kilitli kaldı

Şanlıurfa'da konaklayacağı otele giden Kılıçdaroğlu ve beraberindekiler, bulundukları minibüsün kapı kilitlerinin açılmaması üzerine bir süre araçtan inemedi

Genel 07.02.2015, 00:46 07.02.2015, 09:08
Kemal Kılıçdaroğlu minibüste kilitli kaldı

Dünya Bülteni / Haber Merkezi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, temaslarda bulunmak üzere Şanlıurfa'ya geldi.

Kılıçdaroğlu'nu, Şanlıurfa GAP Havaalanı'nda CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, CHP milletvekilleri Nurettin Demir, Mahmut Tanal, CHP Şanlıurfa İl Başkanı Ömer Karageçili ve partililer karşıladı. 

Daha sonra karayoluyla kentte kalacağı otele giden Kılıçdaroğlu, burada bekleyen partililerle sohbet etti, fotoğraf çekti. 

Konaklayacağı otele giden CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve beraberindekiler, bulundukları minibüsün kapı kilitlerinin açılmaması üzerine bir süre araçtan inemedi.

Polisin güvenlik önlemi aldığı otelin önüne gelen Kılıçdaroğlu beraberindeki heyeti taşıyan minibüsün kapıları kilitli kaldı. Kılıçdaroğlu ve kurmaylarının kilitlerin açılmadığı minibüste kalması üzerine korumalar seferber oldu. Korumalar tarafından kapılarının kilitleri açılınca minibüsten inen Kılıçdaroğlu ve beraberindekiler, partililerle bir süre sohbet edip fotoğraf çektirdikten sonra dinlenmek üzere otele geçti.

Kılıçdaroğlu'nun yarın esnaf ve hastane ziyaretlerinin ardından sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya gelmesi  bekleniliyor.

 

banner53
Yorumlar (0)
14
açık
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?
Günün Karikatürü Tümü