Kılıçdaroğlu bu kez fena yakalandı

Gazeteciler Cemiyeti'nin Ankara temsilciliğinde yapılan kokteyle katılan Kılıçdaroğlu, gazetecilerle yaptığı sohbette öyle bir gafa imza attiki dinleyenler hayretler içinde kaldı.

Genel 30.12.2010, 09:21 30.12.2010, 09:21
Kılıçdaroğlu bu kez fena yakalandı

Olağanüstü Kurultay'da " Benim adım Kemal kaynak bulurum " sözü ile kamuoyunda tartışmalara yol açan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, bugün Ankara Gazeteciler Cemiyeti'nde yeni bir gafa imza attı.

CHP lideri Kılıçdaroğlu, Ankara'da gazete ve televizyonların yeni yılını kutlamak üzere bir davet gerçekleştirdi. Gazeteciler Cemiyeti'nin Ankara temsilciliğinde yapılan kokteyle katılan Kılıçdaroğlu, güncel konular ve medya üzerine değerlendirmelerde bulundu. "Medya üzerinde baskı var" diyen Kemal Kılıçdaroğlu, "Özgür medyayı sağlamalıyız" dedi. Gazete ve televizyonların Ankara temsilcileri ile CHP'yi takip eden muhabirler katıldı. Kılıçdaroğlu medya ile ilgili açıklamaları mikrofna yapan Kılıçdaroğlu, özel sohbet sırasında ise Lefter konusuna değindi. Kılıçdaroğlu, toplantıda futbol bilgisini konuşturmak isterken büyük bir gaf  yaptı. Futbolun ordinaryüsü denilen Türkiye'nin en önemli forvet oyuncularından Lefter'i kaleci yaptı. Kemal Kılıçdaroğlu, “Ben F.bahçeli Lefter'i çok severim. Lefter çok iyi bir kaleci olduğu için ben de F.Bahçeli olmuştum." dedi. Kılıçdaroğlu, Lefter'in kaleci değil golcü olduğunu gazetecilerden öğrendi.

 

Kaynak: Haber7.Com

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye İsveç'in NATO üyeliğine onay vermeli mi?