Maliye Bakanlığı'ndan yalanlama

Maliye Bakanlığı, bir internet sitesinde Bakan Şimşek'e atfedilen sözlerin tamamen hayal ürünü olduğu duyurdu.

Maliye Bakanlığı'ndan yalanlama

Maliye Bakanlığından yapılan açıklamada, bir internet sitesinde yayımlanan haberde yer alan ve Bakan Şimşek'e atfedilen sözlerin tamamen hayal ürünü olduğu ve kurgusal bir içerik taşıdığı belirtildi.

Maliye Bakanlığının Basın ve Halkla İlişkiler Müşavirliği'nden yapılan yazılı açıklamada, bugün akşam saatlerinde, bir internet sitesinde "Görevden almak zorundayım" başlığı ile verilen haberde, Şimşek'e atfen bazı ifadelerin yer aldığı kaydedildi.

Açıklamada, "Haberde yer alan ve Sayın Bakanımıza atfedilen sözler gerçeklikten uzak, tamamen hayal ürünü olup, kurgusal bir içerik taşımaktadır. Ayrıca, haberde ima edilenin aksine bakanlığımızdaki görev değişikliklerindeki inisiyatif de idari bir tasarruf olarak gerçekleştirilmiştir" ifadelerine yer verildi.

Kaynak: AA

 

 

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2014, 23:38
banner53
YORUM EKLE
YORUMLAR
leila
leila - 7 yıl Önce

kıdem tazminatları ne olacak...şimdi rafa kalktı...sonar raftan inecek....artık yapmayın bunları milleteee......seçimden sonra, indirirsiniz ve tasarruf teşvik ve key(konut edindirmeye) döner... Artık, millet kimse bu kadar salak yerine koymasın... herşeye bi gecede imza atıyosunuz. Niye böyle insanların önemli konularını sürüncemede bırakıyosunuz!!!!!!!!!!!

banner39