banner39

Mendilci çocuk aracın altında kaldı-VİDEO

İstanbul'un Beyoğlu ilçesinde çocuklarıyla mendil satan bir anne az daha çocuğunun ölümüne neden olacaktı. Kırmızı ışıklarda mendil satan kadın, elini tuttuğu çocuğu bir an kaybediyor. Çocuk ise yeşilde devam eden aracın altında kalıyor.

Genel 26.05.2012, 16:51 26.05.2012, 17:21
Mendilci çocuk aracın altında kaldı-VİDEO
Dünya Bülteni /Haber Merkezi
Beyoğlu'nda, cadde üzerinde annesi tarafından dilendirilen bir çocuk, arkadan hareket eden minibüsün altında kaldı. Hiçbir sürücünün yardım için durmadığı olayda 5 yaşındaki çocuk, kazayı küçük sıyrıklarla atlattı. Olay, saniye saniye trafik kamerasına yansıdı.

Olay, geçtiğimiz Salı günü Sütlüce İmrahor Caddesi trafik ışıklarında meydana geldi. Saniye saniye trafik kamerasına yansıyan görüntülere göre; kırmızı ışık yandığı sırada araçlar duruyor. Bu sırada araçlardan birinin yanına beraberinde iki çocukla dilenen bir kadın yaklaşıyor. Yeşil ışığın yanmasıyla birlikte araçlar hareket ediyor. Annesinin yanındaki 5 yaşındaki çocuk, arkadan gelen minibüsün altında kalıyor. Minibüs sürücüsü ise hızla olay yerinden uzaklaşıyor.

Çocuğunun minibüsün altında kaldığını gören anne ise, diğer sürücülerden yardım istiyor. Ancak hiçbir sürücü durmuyor. Ayağa kalktığı gözlenen küçük çocuk, ambülansla hastaneye kaldırıldı. Çoğun kazayı küçük sıyrıklarla atlattığı öğrenildi.

Bu video Adobe Flash Player'u0131n son su00fcru00fcmu00fcnu00fc gerektirmektedir.

Adobe Flash Player'u0131n son su00fcru00fcmu00fcnu00fc indirin.

','hspace':null,'vspace':null,'align':null,'bgcolor':null}">

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?