banner39

Meteoroloji'den 'acil' yağış uyarısı!

Meteoroloji'nin verilerine göre bazı illerde kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanakla birlikte lokal dolu yağışı bekleniyor.

Genel 02.08.2012, 18:58 03.08.2012, 09:49
Meteoroloji'den 'acil' yağış uyarısı!

Dünya Bülteni / Haber Merkezi

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, bugün 'Kısa Süreli Acil' kodu ile yaptığı uyarıda Kastamonu, Muğla, Denizli, Aydın ve çevrelerinde kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanakla birlikte lokal dolu yağışı beklendiğini açıkladı.

Kastamonu'nun Hanönü ilçesi ve çevresinde önümüzdeki iki saat boyunca (15.45 -17.45) kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanakla birlikte lokal dolu yağışı bekleniyor. Muğla il genelinde önümüzdeki iki saat boyunca (16.00-18.00) kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanakla birlikte lokal dolu yağışı bekleniyor.

Denizli'nin güney ilçelerinde (Acıpayam, Tavas, Beyağaç, Çameli ve Kale) önümüzdeki iki saat boyunca (16.00-18.00) kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanakla birlikte lokal dolu yağışı bekleniyor.

Halen Aydın’ın güney ve doğu ilçelerinde (Karpuzlu, Çine, Bozdoğan, Karacasu, Kuyucak) devam eden sağanak ve gökgürültülü sağanak yağışın, etki alanını genişleterek Aydın Merkez, Koçarlı, Köşk, Sultanhisar, Yenipazar ile İzmir’in doğu ilçelerini de( Beydağ, Kiraz ve Ödemiş’in güney kesimleri) etkilemesi bekleniyor.

Sağanak ve gökgürültülü sağanak yağış ve lokal dolu nedeni ile yaşanabilecek olumsuzluklara karşı vatandaşaların tedbirli olmaları istendi.

 

banner53
Yorumlar (0)
9
açık
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?
Günün Karikatürü Tümü