banner39

MMG'den 'Şehirlerin Kimliği' paneli

MMG, 15 Mart Perşembe günü Fatih Sultan Vakıf Üniversitesi'nde 'Tarihi ve Kültürel Mirasın Korunması: Şehirlerin Kimliği ve Geleceğe Taşınması' konulu bir panel düzenliyor

Genel 07.03.2012, 11:52 14.03.2012, 11:23
MMG'den 'Şehirlerin Kimliği' paneli

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

Mimar ve Mühendisler Grubu (MMG) şehirlerin kimliğini, geleceğe taşınmasını ve kültürel mirasın korunmasını düzenlediği bir panelle masaya yatırıyor.

Fatih Sultan Vakıf Üniversitesi Yenikapı Mevlevihanesi Yerleşkesi Konferans Salonu'nda düzenlenecek olan 'Tarihi ve Kültürel Mirasın Korunması: Şehirlerin Kimliği ve Geleceğe Taşınması' konulu bir paneli MMG Başkan Yardımcısı Osman Şahbaz yönetecek. Panelistler ise Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Mütevelli Heyeti Üyesi Prof. Dr. Saadettin Ökten, Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fevzi Yılmaz, Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hüsrev Subaşı ve Marmara Üniversitesi İstanbul Araştırmaları Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Recep Bozlağan'dan oluşuyor.

MMG Başkanı Avni Çebi, Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Musa Duman ve Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Prof. Dr. Hikmet Özdemir'in birer açılış konuşması yapacağı panel 15 Mart Perşembe günü 14:00 – 16:00 saatleri arasında Fatih Sultan Vakıf Üniversitesi Yenikapı Mevlevihanesi Yerleşkesi Konferans Salonu'nda yapılacak.

Yorumlar (0)
20
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?