Mustafa Koç için mevlit okutuldu

Vefat eden Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç için Elmadağ Divan Otel'de mevlit okutuldu.

Mustafa Koç için mevlit okutuldu

Vefat eden Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç için mevlit okutuldu.

İş adamı Mustafa Koç'un cenazesinin Zincirlikuyu Mezarlığı'nda toprağa verilmesinin ardından, Koç ailesi ve ailenin sevenleri, Elmadağ Divan Otel'de yapılan mevlide katıldı.

Merhum Mustafa Koç'un eşi Caroline Koç, babası Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç, annesi Çiğdem Simavi, halası Semahat Arsel, kardeşi Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ali Koç, Ali Koç'un eşi Nevbahar Koç, Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanvekili Ömer Koç ve Koç Holding Üst Yöneticisi (CEO) Levent Çakıroğlu, burada baş sağlığı dileklerini kabul etti.

İş, siyaset, sanat, medya ve spor çevresinden çok sayıda ismin yer aldığı mevlitte, helva ikramı yapıldı.

Bu arada, Koç ailesinin taziyeleri, 28 Ocak Perşembe gününe kadar 16.00 ile 19.00 saatleri arasında Elmadağ Divan Otel'de kabul edeceği belirtildi.

Kaynak: AA

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2016, 08:16
banner53
YORUM EKLE
YORUMLAR
Abdullah Kılıçarslan
Abdullah Kılıçarslan - 5 yıl Önce

Mevlüt okutmak! Aman Allahım ne büyük bir faaliyet,dini ritüel anlatamam! Ritüeller ritüeller ritüeller... Kıyamete dek sürecek ritüeller. İslamın özünden uzak ritüeller mevtaya bir fayda getiriyor mu ancak Allah bilir. Ritüeller gezegeninden özler dünyasına ulaşabilsek ah ne büyük bir kayıp ahir ömürde. Haydi oradan! derlerse mevtaya hali nice olur.Bizler bol keseden atıp tutan beşer rotamız can bedenden gidince şaşar. Allah hakkık hak bilip yaşayanlardan eylesin Amin

banner39