Öğrencilerle yarışan Kaymakam da YGS'ye girdi

Amasya'nın Hamamözü ilçesinde geçen yıl verdiği "Sınavda puan olarak beni geçecek öğrencilere bilgisayar armağan edeceğim" sözünü bu yıl tekrarlayan Kaymakam Güntepe, YGS'de öğrencilerle yarıştı.

Öğrencilerle yarışan Kaymakam da YGS'ye girdi

Amasya'nın Hamamözü ilçesinde geçen yıl verdiği "Sınavda puan olarak beni geçecek öğrenci arkadaşlarıma bilgisayar armağan edeceğim" sözünü bu yıl tekrarlayan Kaymakam Kadir Güntepe, Yükseköğretime Geçiş Sınavı'nda (YGS) ilçedeki öğrencilerle yarıştı.

Merzifon Teknik ve Endüstri Meslek Lisesinde YGS'ye giren Kaymakam Güntepe, sınav sonrası yaptığı açıklamada, geçen sene öğrencilere vaadini yerine getirdiğini, bu yıl da bilgisayar sözünü tekrarladığını belirtti.

Bu yıl da YGS'de kendisini geçecek öğrencilere bilgisayar hediye edeceğini dile getiren Güntepe, "Sınav klasik bir YGS idi. Çalışan için çok rahat bir sınavdı" dedi.

Kaymakam Güntepe ile aynı okulda sınava giren 12. sınıf öğrencisi Merve Demir de sınavının güzel geçtiğini anlatarak, "Kolaydı, emin olduklarımı işaretledim. İnşallah Kaymakam Bey'i geçerim" diye konuştu.

Kaynak: AA

 

 

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2014, 17:20
banner53
YORUM EKLE

banner39