Prizren'de binlerce kişilik iftar programı

Bayrampaşa Belediyesi'nin Bereket Konvoyu Balkanlar'daki gezisini Prizren ve Kaçanik'le devam ettirdi. Prizren'deki programa binlerce kişi katıldı

Prizren'de binlerce kişilik iftar programı

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

Bayrampaşa Belediyesi’nin Bereket Konvoyu, Balkan topraklarını ülke ülke, şehir şehir gezmeye devam ediyor. Hırvatistan, Bosna Hersek, Sırbistan, Karadağ ve Kosova programlarından sonra Arnavutluk’a geçen Bereket Konvoy’u burada Tiran ve Korçe'de iftar sofraları kurdu.

Kosova ve Arnavutluk programlarına katılan Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner buradaki Müslümanlarla aynı sofraları paylaştı.

Kaçanik’teki iftar programına Kosova Sağlık Bakanı Ferit Agani, Kosova Milletvekili Fikrim Damka, Kaçanik Belediye Başkanı Besim İlazi ve Kaçanik Müftüsü Florim Neziray ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Binlerce kişinin katıldığı Prizren’deki iftar programında ise Kosova Kamu Bakanı Mahir Yağcılar, Kosova milletvekilleri Fikrim Damka ile Müferrah Şiling, Başkan Atila Aydıner, Prizren Belediye Başkan Vekili Lurizin Kabaşi ve Prizren Müftüsü Lütfü Balık hazır bulundu.

Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2015, 13:49
banner53
YORUM EKLE

banner39