Şair ve yazarlar Yedi İklim'i anlatacak

Küçükçekmece'de düzenlenen programda 20 yazar ve şair, 27 yıldır aralıksız yayınlanan edebiyat dergisi Yedi İklim'i anlatacak

Şair ve yazarlar Yedi İklim'i anlatacak

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

Türk edebiyatının önemli hikayecilerinden Ali Haydar Haksal'ın genel yayın yönetmenliğini yaptığı, 27 yıldır aralıksız yayın yapan Yedi İklim Dergisi, Küçükçekmece'de düzenlenen bir programla şair ve yazarlar tarafından anlatılacak. ‘Yedi İklim Bir İnsan’ adlı programda yaklaşık 20 konuşmacı yer alacak.

Küçükçekmece Belediyesi tarafından düzenlenecek programda Yedi İklim’de yazmış 20’ye yakın şair ve yazar, dergiyi, dergiciliği ve derginin genel yayın yönetmeni Ali Haydar Haksal’la ilgili duygu ve düşüncelerini ifade edecek.

Birçok yazar ve şair yetiştiren dergi, 27 yıldır aralıksız yayın hayatını sürdürüyor. 1987'den beri medeniyetimizin sosyal, kültürel ve sanatsal izinden sapmadan çağa karşı özlü bir direnişle yürüyen Yedi İklim Dergisi, Mart ayında 288. sayısını yayımladı.

Sunuculuğunu Selahaddin Kocaaslan’ın yapacağı program 19 Mart 2014 Çarşamba günü saat 19.00’da Küçükçekmece Cennet Kültür Merkezi’nde başlayacak.

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2014, 17:33
banner53
YORUM EKLE

banner39