Schröder, Tüketici Akademisi için geliyor

Tüketici Akademisi'nin 15 Mart'taki 24. Uluslararası Tüketici Zirvesi'ne Almanya eski başbakanlarından Gerhard Schröder konuk olacak.

Genel 07.03.2011, 07:20 07.03.2011, 07:20
Schröder, Tüketici Akademisi için geliyor

Dünya Bülteni / Haber Merkezi


Tüketici Akademisi tarafından 15 Mart'ta gerçekleştirilecek 24. Uluslararası Tüketici Zirvesi'ne 1998-2005 arasında Almanya başbakanlığı yapmış olan Gerhard Schröder konuk olacak. 

2011'de Dünya Tüketici Hakları Günü sebebiyle Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek zirvede gazete ve televizyonların genel yayın yönetmenleri ile bir sohbet gerçekleştirecek olan Schröder, öğleden sonra ise 'Dünyanın Parlayan Yıldızı Türkiye' başlıklı özel oturumda konuşacak.

Türkiye'den iş, sanat ve siyaset dünyasının tanınmış isimlerinin katılacağı Tüketici Zirvesi, küresel tüketici gerçeğini Avrupa Birliği (AB) ve Türkiye'nin gündemine taşıyacak.

Zirvede Türkiye'de tüketiciye ürün ve hizmet sunan markaların güven değerlerini ölçümlemek için 9 ilde, hanede görüşme ile SAM Sosyal Araştırmalar Merkezi'ne yaptırılan en geniş marka araştırmasının da sonuçları açıklanacak. 'Marka Algısı' araştırmasının sonuçlarına göre en çok güvenilen markalara 'Tüketici 2011 Kalite Ödülü' verilecek.

Zirveye, Esas Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ali Sabancı, TUSKON Yönetim Kurulu Başkanı Rızanur Meral, Sabancı Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Dilek Sabancı, TARD Kadın Girişimciler Başkanı Aynur Bektaş, Merkez Bankası Meclis Üyesi Prof. Dr. M. İlker Parasız gibi isimler de katılacak.
 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye İsveç'in NATO üyeliğine onay vermeli mi?