banner39

SPK, uzman yardımcısı alacak

Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), "Uzman Yardımcısı" alacak.

Genel 05.08.2013, 22:39 05.08.2013, 22:39
SPK, uzman yardımcısı alacak

SPK'dan yapılan açıklamaya göre, Genel İdare Hizmetleri sınıfında bulunan sekizinci derece kadrolu 20 adet "Uzman Yardımcısı" kadrosunda görevlendirilmek için, başarı durumları dikkate alınarak yeter sayıda aday personel seçimi için giriş sınavı yapılacak.

Yazılı sınav 21-22 Eylül 2013 tarihlerinde Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde sabah ve öğleden sonra ayrı bölümler halinde yapılacak. Yazılı sınavda başarılı olan adaylar, Kurul tarafından sözlü sınava tabi tutulacak.

Giriş sınavına katılamak isteyenlerin, "Başvuru Formu" ve istenen belgelerle 15-29 Ağustos 2013 tarihleri arasında Kurul'un Ankara'daki merkezine elden veya posta yoluyla başvurması, istenilen belgelerin en geç son başvuru günü saat 17:30'a kadar teslim edilmesi  gerekiyor.

SPK ve meslek personelinin görev ve yetkilerini, sınava katılma koşullarını, sınav konularını, sınavların yapılış şeklini ve sınavların değerlendirilmesiyle ilgili ayrıntılı bilgileri içeren "Sınav Broşürü" ve "Başvuru Formu", SPK'nın Ankara Merkezi'nden veya "www.spk.gov.tr" adresinden temin ediliyor.

Kaynak: AA

 

banner53
Yorumlar (0)
33
açık
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?