Televizyon bir ayda üç çocuk öldürdü

Televizyon kazaları yüzünden son bir ayda 3 çocuk hayatını kaybetti

Televizyon bir ayda üç çocuk öldürdü

Dünya Bülteni / Haber Merkezi

Evlerin baş köşelerine konan ve birçok insan için hayatın vazgeçilmezi olan televizyonlar çocukların sadece zihinsel gelişimini etkilemekle kalmıyor. Dev ekranda film, maç ve yarışma gibi programları izlemek isteyen ebeveynler, bu elektronik cihazları alırken ve evlerine yerleştirirken çocuklarının bu aletlerle olan ve olması muhtemel temasını göz ardı ediyor. 

Karaman'da dün üzerine televizyon devrilen 3 yaşındaki bir çocuğun ağır yaralanması ve şu anda yaşam savaşı veriyor olması televizyon kazaları yüzünden ölen çocukları hatırlattı.

Dünya Bülteni'nin basın bültenlerinden edindiği verilere göre son bir ayda sadece televizyon kazaları yüzünden 3 çocuk hayatını kaybetti.

BETÜL'ÜN HAYATİ TEHLİKESİ SÜRÜYOR

Karaman'da dün üzerine televizyon devrilen çocuk yaralandı, Karaman Devlet Hastanesi'ne kaldırılan küçük Betül'ün hayati tehlikesinin bulunduğu belirtildi. Betül şu anda yaşam savaşı veriyor. 

KARDEŞLERİ AYIRDI

8 Mart'ta, Şanlıurfa'da oyun oynarken üzerlerine televizyon devrilen 3 yaşındaki Mehmet Turgut öldü, ağabeyi 5 yaşındaki Yılmaz ise yaralandı.

5 Mart'ta Kırıkkale'de oyun oynadığı sırada kablosunu üzerine çektiği televizyonun kafasının üzerine devrilen 3 yaşındaki çocuk, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

14 Şubat'ta Kayseri'de evlerinde oynarken üzerine televizyon düşen 6 yaşındaki Mert Taşdemir, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. 

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2013, 12:48
banner53
YORUM EKLE

banner39