banner39

TT'den Almanya'ya özel GSM hattı

Türk Telekom, Telefónica Almanya ile yaptığı işbirliği sayesinde Almanye ve Türkiye'de tek sim kart ile konuşma fırsatı sunuyor.

Genel 02.08.2011, 17:22 02.08.2011, 17:22
TT'den Almanya'ya özel GSM hattı

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

Türk Telekom Grubu ve Telefónica Almanya arasında yapılan işbirliği sayesinde Türk Telekom Mobile markası Avrupa GSM sektörüne giriyor. Türk Telekom Mobile müşterileri, hem Almanya hem de Türkiye'de tek SIM kart ile konuşma fırsatına sahip olacak. Türk Telekom Mobile, Almanya'da O2, Türkiye'de ise Avea altyapısıyla müşterilerine katma değerli hizmetler sunacak. 

Türk Telekom Grubu'nun yakınsama vizyonu doğrultusunda hayata geçirilen Türk Telekom Mobile hizmetinin, Almanya'dan sonra Türklerin yoğun olarak yaşadığı diğer Avrupa ülkelerinde de sunulması hedefleniyor. 

Türk Telekom Mobile müşterileri, Almanya ve Türkiye arasında uluslararası dolaşım ve diğer uluslararası bağlantı ücretleri olmaksızın, uygun fiyatlarla konuşabiliyor ve internet servislerinden faydalanabiliyor. Türk Telekom Mobile ile Almanya'da yaşayanlar, cep telefonlarıyla Almanya'dan, Türkiye'yi uygun fiyata arayabiliyor. Aynı şekilde Türk Telekom Mobile ile Türkiye'deyken SIM kart değiştirme ihtiyacı olmaksızın, Almanya ve Türkiye yönüne çok avantajlı fiyatlarla konuşulabiliyor. Türk Telekom Mobile ayrıca Futbol Paketi ile Spor Toto Süper Lig ve Bank Asya Birinci Lig maçlarının özet görüntülerini ve TTNET WiFi üzerinden internete erişim hizmeti de sunuyor.

KONUŞMA ÜCRETLERİ

Türk Telekom Mobile kullanıcıları Almanya ve Türkiye'deki ev ve iş telefonları, Türk Telekom Mobile, O2 ve AVEA numaralarını dakikası 5 Cent’e arayabiliyor. Bu numaralara gönderilecek SMS’ler de 5 Cent’ten ücretlendiriliyor.

Almanya’da iken Almanya içi ve Türkiye'deki diğer GSM numaralarına yapılacak aramalar ise dakikası 15 sentten ücretlendirilirken, SMS ücreti de yine 15 Cent. Mobil internet kullanımı ise megabayt başına 30 Cent. 

İKİ AYRI PAKETTE SINIRSIZ KONUŞMA

Türk Telekom Mobile, Almanya’daki müşterilerine yönelik olarak iki tane de sınırsız konuşma paketi sunuyor. Aylık 20 Euro ücretle yararlanılabilen 100 Flat paketi kapsamında Almanya ve Türkiye’deki ev ve iş telefonlarını, Türk Telekom Mobile numaralarını ve AVEA numaralarını aramak sınırsız. Ayrıca Almanya'daki ve Türkiye'deki diğer GSM numaraları ile de aylık 100 dakika görüşme de yine bu paketin içeriğinde yer alıyor. 

Aylık 30 Euro ücretle yararlanılabilecek 300 Flat paketindeyse, 100 Flat paketinden farklı olarak Almanya'daki ve Türkiye'deki diğer GSM numaraları ile 300 dakika görüşme seçeneği yer alıyor. 

Türkiye'de Türk Telekom Mobile kullanan müşteriler için gelen aramalar ve SMS’ler ücretsiz. Almanya’daki ve Türkiye'deki ev ve iş telefonlarını, Türkiye'deki ve Almanya'daki tüm GSM numaralarını aramak ise dakikası 15 Cent’ten ücretlendiriliyor. Mobil internet kullanımı da megabayt başına 30 Cent. 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?