banner15

'Uzanlar'ı koruyan Demirel'di' iddiası-VİDEO

Uzan ailesi hakkında yapılan ilk soruşturmanın 1995'te yapıldığı; ancak dönemin cumhurbaşkanı tarafından engel çıkarıldığı iddia edildi

'Uzanlar'ı koruyan Demirel'di' iddiası-VİDEO

Dünya Bülteni / Haber Merkezi

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız; Samanyolu Haber Tv'de yayınlanan Sıcak Gündem programında Samanyolu Yayın Grubu Ankara Temsilcisi Abdullah Abdulkadiroğlu'nun sorularını cevapladı. Bakan Yıldız; Uzanlar'ın yaptıkları kanunsuzlukları anlatırken çok önemli bir detayı paylaştı.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız; Samanyolu Haber Tv'de yayınlanan Sıcak Gündem programında SamanyoluAnkaraTemsilcisi Abdullah Abdulkadiroğlu'nun sorularını cevapladı. Bakan Yıldız; Uzanlar'ın yaptıkları kanunsuzlukları anlatırken çok önemli bir detayı paylaştı.

1995'TE CUMHURBAŞKANI İMZALAMADI

Enerji Bakanı Yıldız; Uzanlar'ın ilkyolsuzlukve kanunsuzluklarının aslında 1995 yılında ortaya çıkarıldığını, ancak dönemin Cumhurbaşkanının Uzanlar hakkında hazırlanan kararnameyi imzalamadığını açıkladı.

1995'TE CUMHURBAŞKANI DEMİREL'Dİ

Uzanlar'ın 1995'te hakları olmadığı halde 800 tane tapu edindiklerini açıklayan Enerji Bakanı Taner Yıldız; o tarihte Uzanlar'ın siyaset, asker ve yargı tarafından korunduğunu söyledi.

 

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2011, 13:44
YORUM EKLE

banner39

banner36

banner37

banner35