banner39

178'inci yılını kutlayan PTT'nin çalışanlarına yeni kıyafet

Kuruluşunun 178. yılını kutlayan PTT'nin sahada çalışan kadın ve erkek dağıtıcı ekibinin yeni kıyafet, çanta ve ayakkabıları basına tanıtıldı.

Güncel 30.05.2018, 17:45 30.05.2018, 17:45
178'inci yılını kutlayan PTT'nin çalışanlarına yeni kıyafet

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

PTT Kargo Bahçelievler Posta Dağıtım ve Toplama Merkezi Şubesi'nde, kuruluşunun 178. yılını kutlayan PTT'nin sahada çalışan kadın ve erkek ekibinin yeni kıyafet ve çantaları tanıtıldı.

PTT için hazırlanan koleksiyonları üreten Akmens Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Salih Aksoy, 1992 yılından bu yana kurumsal kıyafet üretme pazarında deneyim kazandıklarını ifade ederek, "Piyasadaki standart ürünler yerine ürün geliştirme ve tasarıma yatırım yaparak kurumların ve çalışanlarının ihtiyaçlarını karşılayacak fonksiyonel, teknolojik ve kişilerin kendisini daha iyi hissetmesini sağlayan performans artırıcı ürünler sunuyoruz." dedi.

Salih Aksoy, "Fonksiyonellik konusunda ise dünyanın önde gelen elyaf üreticileri ile birlikte çalışan ülkemizin en önemli firmalarına iplik ve kumaş üreten firmayız. PTT çalışanları için üretilen giysilerde, modayı kumaş teknolojileriyle zenginleştiren Coolmax ve Quantum ürünlerinin ardından beş yıllık bir çalışmanın ürünü olarak Türkiye'de geliştirilen, nefes alan, nemi dışarı atan, leke tutmayan doğal ve konforlu DryCoolTM ürününü kullanılmıştır." şeklinde konuştu.

 

banner53
Yorumlar (0)
20
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?