banner39

AhlakDer 2019 yılı değerlendirme toplantısını gerçekleştirdi

Dünya Ahlak ve Maneviyat Derneği 2019 Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısı düzenledi

Güncel 23.12.2019, 14:01
AhlakDer 2019 yılı değerlendirme toplantısını gerçekleştirdi

Genel Merkezi Konya'da bulunan Dünya Ahlak ve Maneviyat Derneği (AHLAKDER) tarafından ‘’2019 Yıl Sonu Değerlendirme Toplantısı’’ Safa Royal Museum Otel'de gerçekleştirildi. Yoğun bir katılımın gözlemlendiği toplantıda AHLAKDER Komisyon Başkanları selamlama konuşmaları ile katılımcılara hitap etti.

  Selamlama Konuşmalarının Ardından Kürsüye Çıkan AHLAKDER Genel Başkanı Kemal GÜÇLÜ, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

  Kemal Güçlü, ‘‘Geçtiğimiz Sene Yine Yılsonu Değerlendirme Toplantımızda Belirtmiştik ki, 2018 yılının en önemli olaylarından birisi Dünya Ahlak ve Maneviyat Derneği’nin Kurulmasıdır. Bunu yıllar geçtikçe daha iyi göreceğiz inşaAllah. 
 

Bir avuç inanmış insanla bir geçen sene yola çıkmıştık. Şimdi görüyoruz ki AHLAKDER Salonlara sığmıyor.
 

Milletimizin ve özellikle gençlerimizin her geçen gün derneğimize olan teveccühü artıyor. Bu da bize gösteriyor ki Siyonizmin gençlerimizi ifsat etmek için yaptığı o kadar çalışma amacına ulaşamamıştır. Gençlerimiz akın akın AHLAKDER çalışmalarına katılmak için gelmekte, yeniden adil bir düzenin kurulması için adeta birbirleri ile yarışmaktadır. İşte biz bu gençlik ile Siyonizmin zulüm üzerine kurduğu bu faizci kapitalist sistemi değiştirip yerine Hak ve adalete dayalı yeni bir Dünyayı kuracağız Allah in izniyle ! 
 

Derneğimizin kurulduğu ilk günden beri dünya tarihinde ilk olan çalışmalara imza attık ve bu çalışmalara yenilerini eklemeye devam ediyoruz. İhlas, Fatiha ve Salavat-ı Şerif Okuma Çalışmalarımızın Ardından 1 Triyon Kelime-i Tevhid Çalışmamıza Başlamış Bulunuyoruz." dedi. 

  Yapılan analiz ve tarih okumaları ile varılan sonuçlarda 2030’lu yılların ülkemiz ve İslam Dünyası Adına büyük önem taşıdığını belirten Kemal GÜÇLÜ, bu yıllarda hızla büyüyen ve gelişen bir Türkiye’nin bizleri beklediğini söyledi.

  AHLAKDER Genel Başkanı Güçlü konuşmasına, "İnsana Verilebilecek Olan En Faydalı Şey, Cebine Triyonlarca Para Koymak Değildir. O insanın düşünce yapısını, düşüncesini, istikametini Allah’a çevirebilmektir.İnsanların en hayırlısı, insanlara faydalı olandır. Bizim insanlara olan faydamız buradan ileri gelmektedir. Biz, gençlerimizin cebine trilyonlarca para koymaktan ziyade, gençlerimizin düşüncelerini Allah’ın dinine yardım etme üzerinde duruyoruz. Bu, insanlara verebileceğimiz en büyük fayda, en hayırlı çalışmadır. Çünkü bizler gençlerimizin ebedi mutluluklarını arzu ediyoruz.’’ diyerek devam etti.

Değerlendirme Toplantısı, katılımcıların toplu fotoğraf çekimi ardından sona erdi.

banner53
Yorumlar (2)
Ali Osman Sönmez 1 yıl önce
MaşaAllah. Çok güzel çalışmalar.
Serkan Oflus 1 yıl önce
MaşAllah
21
açık
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?