banner39

Ahmet Hakan'dan CHP'li eski vekil Günaydın'a ahlak dersi

Ahmet Hakan, FETÖ ile mücadelede yargı kararları ve siyasetteki uzantılarının tartışıldığı canlı yayınına bağlanan CHP eski milletvekili Gökhan Günaydın'ın rahatsız edici üslubu ve skandal paylaşımına çok sert tepki gösterdi.

Güncel 23.01.2020, 11:48
Ahmet Hakan'dan CHP'li eski vekil Günaydın'a ahlak dersi

Hürriyet gazetesinin Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan'ın CNN Türk'te sunduğu Tarafsız Bölge programında, terör örgütü FETÖ ile mücadelede yargı kararları ve siyasetteki uzantıları tartışıldı.

Programın bir bölümünde adının zikredildiği iddiasıyla canlı yayına bağlanan CHP eski Milletvekili Gökhan Günaydın, sözleriyle Ahmet Hakan'ın büyük tepkisini çekti.

Kendisiyle irtibat kuran 20 yaşındaki bir CNN Türk çalışanı genç kızın telefonunu sosyal medyada paylaşan Gökhan Günaydın'ı sert sözlerle eleştiren Ahmet Hakan, "Çok saygısız bir insansınız. 20 yaşında bir kızın telefon numarasını, sosyal medya hesabınızdan ortaya koydunuz. Sizin nerenize saygı göstereceğim" diyerek kendisini canlı telefon bağlantısından aldı.

CHP Ankara eski Milletvekili Gökhan Günaydın, Beştepe'ye giden CHP'li iddiasıyla görüş soran CNN Türk çalışanının cep telefonu numarasını sosyal medyada yayınlamıştı. Gazeteci yazar Rahmi Turan, Beştepe'ye giden CHP'li ismin Muharrem İnce olduğunu açıklamıştı. Rahmi Turan'ın açıklamaları sonrası CNN Türk'te çalışan genç kız, bir dönem CHP Genel Başkanlığı yapmış Gökhan Günaydın'a telefonla ulaşarak "Söyleyeceğiniz bir şey var mı?" diye sormuş, Günaydın ise "Konuşmak istemiyorum" diye cevap vermişti.

Ancak Günaydın, sosyal medyada yaptığı bu telefon görüşmesini çarpıtarak takipçilerine duyurmuştu. Günaydın, "Biraz önce, 01:00'de 0 (537) 922 ... 'den arayan kişi, CNN'den aradığını, Gazeteci Rahmi Bey in saraya giden CHP'liyi açıkladığını, buna karşı ne diyeceğimi sordu. O konuları Erdoğan'a ve Hakan Fidan'a sorun demem üzerine telefon kapandı. Rezilsin CNN, çamurunda boğul.." diye yazmıştı.

Kaynak: Ajanslar

banner53
Yorumlar (0)
16
açık
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?