AK Partililer Antalya'da evrak yakma nöbetinde

AK Parti Antalya Gençlik Kolları, evrak yakılmasını önlemek amacıyla büyükşehir belediye binası önüne "Evrak Hırsızı Bekleme Kampı" isimli çadır kurdu

AK Partililer Antalya'da evrak yakma nöbetinde

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin Boğaçayı'ndaki üretim tesisinde belediyeye ait evrakların yakıldığı iddiasıyla Menderes Türel ve partililerin tesise yaptığı baskının ardından AK Partili bir grubun belediye binasına gelmesiyle devam eden olaylar sonrasında, belediye önünde ilginç bir gelişme yaşandı.

Bunu üzerine AK Partililer, belediyenin hemen karşısındaki otoparka, evrak yakılmasını önlemek amacıyla üzerinde "Evrak Hırsızı Bekleme Kampı" yazılı büyük bir çadır kurdu.

AK Parti Antalya Gençlik Kolları Başkanı Hasan Bozdemir, resmi olmayan sonuçlara göre Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Menderes Türel'in, belediyenin Boğaçayı'ndaki üretim tesisinde evrak yakıldığını tespit ettiğini hatırlattı.

Bunun üzerine Antalya Büyükşehir Belediyesi'ne geldiklerini ve burada da iki çöp kamyonuna atılmış evrak bulduklarını iddia eden Bozdemir, şöyle konuştu:

"İnşallah yarın itibarıyla seçim kurulundan mazbatamızı alacağız. Burada usulsüzlüklerini, yolsuzluklarını bir şekilde örtmeye çalışan eski belediye başkanı var. Biz de buna karşı en azından burada bekleme kararı aldık. Arkadaşlarımızla, görev teslimi yapılana kadar burada bekleyeceğiz. Kurduğumuz çadıra 'Hırsız Bekleme Kampı' adını koyduk. Çünkü bugüne kadar AK Parti'lileri 'hırsız' diye lanse ettiler. Tabii öyle bir şey yok. Allah'a şükür hiçbir zaman hırsızlık yapmadık. Hırsızlık yapmış olsaydık, Antalya'ya ve Türkiye'ye bu kadar hizmet gelmezdi."

Bu arada çadırda çok sayıda gençlik kolları üyesinin beklediği görüldü.

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2014, 07:52
banner53
YORUM EKLE

banner39