banner39

Ankara Üniversitesi Profesör'ünden halkı kin ve düşmanlığa sevkeden sözler

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde görevli Prof. Dr. Çiler Dursun sosyal medya hesabında halkı kin ve düşmanlığa sevketmeye devam ediyor

Güncel 26.03.2020, 13:04 26.03.2020, 13:53
Ankara Üniversitesi Profesör'ünden halkı kin ve düşmanlığa sevkeden sözler

Dindar kesimde kitapları ve düşünceleri çokça tartışılan ve reddedilen Turan Dursun'un gelini olduğu belirtilen Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde görevli Prof. Dr. Çiler Dursun yaptığı sosyal medya paylaşımları tepki gördü.

Halkı kin ve düşmanlığa sevkedecek açıklamalar yapmaya devam eden Çiler Dursun, Ali Erbaş hakkında küçümseyen ve hakaret içeren açıklamalar yaptı. 

Çiler Dursun paylaşımlarında Nihat Hatipoğlu ve Şevket Kazan'ı da diline doladı.

Dursun'un paylaşımlarından bazıları;

Turan Dursun 1974 yılında MSP ve CHP koalisyon döneminde istediği Diyanet İşleri Müdürlüğü Başkanlığı kendisine verilmeyince, dindarlara ve dine karşı aldığı cephe sonrası ateizmi seçmişti.

Yorumlar (3)
Portre 3 yıl önce
Bence dogru demiş
Misafir 3 yıl önce
Önceleri Cuma namazlarına gitmek, bayram günleri gibiydi. Güle oynaya giderdik içimiz huzurluydu.
Sonraları; (O günlerde) askerlerimizin şehit sayısı arttıkça ( Camilerimiz bölündü.) Bugün ise ( Yatsı ezanından sonra ) dualar edilince NÖTR olup sadece koltuklarımızdan kalkıyoruz. Allaha olan İNANCIMIZDAN dolayı.
Recepali 3 yıl önce
Ve devlet buna bir ceza vermeden oradan koşarak uzaklaşır. O kişide devletin makamını kullanmaya o küfür ettigi müslüman halkın verdigi vergilerden maaşını almaya devam eder. Hem hakaret ederek hem alay ederek. Bu kişi bu cesareti gösteriyor ama devlet ve kanun yapıcılar tam kadro olarak bu kişiye bir şey yapamıyor. (Herhalde)..yazık çok yazık
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?