banner15

'Antalya sorumlusu'nun jakuzili lüks hayatı

Antalya'da FETÖ/PDY soruşturması kapsamında kapatılan Toros Yağmur Koleji'nin çatısındaki saunalı, jakuzili, havuzlu villada, örgütün 'Antalya sorumlusu' olarak bilinen firari avukat Hasan Tarık Şen'in özel misafirlerini ağırladığı belirlendi.

'Antalya sorumlusu'nun jakuzili lüks hayatı

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

Antalya'da mayıs ayında kayyum atanan Toros Yağmur Koleji, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından 24 Temmuz'da mühürlenip kapatıldı. Toros Yağmur Koleji'nin çatı katındaki 2'si villa tarzı 3 yapıda, örgütün 'Antalya sorumlusu' olarak bilinen firari avukat Hasan Tarık Şen'in özel misafirlerini ağırladığı kaydedildi. Otomatik demir kapıdan güvenlikten izin alınarak girilen okulda, çatı katındaki villaya asansörle ve özel çipli kart okutularak giriliyor.

Sauna, jakuzi, spor sahası ve havuzlu olan, 3+1, 2+1 ve 1+1 olmak üzere 3 ayrı daireden oluşan çatı katındaki villanın bulunduğu alanda, 'Yükseloğlu Eğitim Tesisi' yazması dikkat çekti. Okulun iki katında eğitim verilirken, 3'üncü kat teras bölümünde bir de bahçe oluşturulmuş ve burada yüzme havuzu, barbekü alanı bulunuyor.

Kadın öğretmen tuvaleti içinde yer alan ve mescit görünümlü, çekyatların bulunduğu odadaki gizli kapıyla çatı kata çıkıldığı kaydedildi. Okulda konut katına çıkan 4 ayrı gizli kapı bulunduğu belirlendi.

Güncelleme Tarihi: 06 Ağustos 2016, 15:07
YORUM EKLE

banner39

banner36

banner37

banner35