banner15

Antalya'daki Runatolia koşusunda Otizm'e destek

Antalya'da 6 Mart tarihinde düzenlenecek Runatolia koşusunda bu yıl Otizm hastalarına destek olmak için birçok ünlü de katılım gösterecek

Antalya'daki Runatolia koşusunda Otizm'e destek

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

Bu yıl 11'ncisi düzenlenecek Uluslararası Antalya Runatolia Maratonu, 2 bini yabancı yaklaşık 11 bin kişinin katılımıyla 6 Mart'ta yapılacak.

Runatolia'ya bu yıl halk koşusu ile birlikte 11 bin kişi katılacak. Türkiye'nin en büyük life style maratonu olarak bilinen uluslararası Antalya Runatolia Maratonuna Otizmli hastalara destek olmak amacıyla bir çok ünlü isim de destek olmak için katılım da bulunacak.

Terracity AVM'de 4 Mart Cuma günü tüm sporcuların katılımıyla düzenlenecek 'Makarna partisi' ile başlayacak etkinlikler süresince, Muratpaşa Kent Meydanı'nda çocuklar için düzenlenecek minik adımlar koşusu, kadınlara özel yüksek topuk koşusu ve kısa mesafe koşmak isteyenler için Terracity Run koşuları yapılacak. 6 Mart Pazar günü ise Uluslararası Runatolia Maratonu ve ardından yarış sonrası düzenlenecek geniş katılımlı bir parti düzenlenecek.

Runatolia'ya bu yıl 8 bin kişi, Terracity Run altında gerçekleştirilecek halk koşusuna ise 3 bin kişinin katılması bekleniyor. Runatolia maratonu ise 10 km, 21 km ve 42 km olmak üzere 3 farklı mesafede, Terracity Run da 4 km mesafede gerçekleştirilecek.

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2017, 13:05
YORUM EKLE

banner39

banner36

banner37

banner35