banner15

Azerbaycanlı Bakan'dan Özel Harekat'a ziyaret

Azerbaycanlı Bakan Usubov, İçişleri Bakanı Efkan Ala ile birlikte FETÖ tarafından bombalanan Gölbaşı'ndaki Özel Harekat'a ziyaret gerçekleştirdi

Azerbaycanlı Bakan'dan Özel Harekat'a ziyaret

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

Azerbaycan İçişleri Bakanı Ramil Usubov, İçişleri Bakanı Efkan Ala ile FETÖ'nün darbe girişimi sırasında bombalanan Gölbaşı'ndaki Özel Harekat Daire Başkanlığını ziyaret etti.

Usubov ve Ala'yı, Emniyet Genel Müdürü Celalettin Lekesiz, Özel Harekat Dairesi Başkanı Turan Aksoy ve Havacılık Dairesi Başkanı Uygar Elmastaşı karşıladı.

Konuk Bakan, Özel Harekat Daire Başkanlığı'na gelişinde, tören kıtasını selamladı. Usubov ve Ala, daha sonra anıta karanfil bırakıp şehitler için dua etti.

Usubov, bir gazetecinin, Azerbaycan'da FETÖ'ye karşı mücadele sürdürülüp sürdürülmeyeceğini sorması üzerine, burada olmasının en önemli sebeplerinden birinin de Azerbaycan'da FETÖ'nün bağlantılarının ve işlediği cinayetlerin tespit edilmesi olduğunu bildirdi.

Konuk Bakan, bu canilerin hepsinin, hem Azerbaycan'da hem Türkiye'de ifşa olması için bilgi alışverişinin devam etmesinin önemli olduğunu kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2016, 17:53
YORUM EKLE

banner39

banner50

banner47

banner48