banner15

Bahçeli 'Yenikapı'yla meydan okudu

Yeniden darbe söylentilerinin konuşulduğu bugünlerde MHP lideri Bahçeli'den ilginç bir çıkış geldi; "Yenikapı ruhuna bağlıyız. Yeni bir darbeye yeltenen, aklından geçiren kim ya da kimler varsa bilsinler ki önce bizim bedenimizi çiğnemek mecburiyetinde kalacaklardır."

Bahçeli 'Yenikapı'yla meydan okudu

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, gündemdeki konularla ilgili açıklamalarda bulundu.

Bahçeli, şu ifadeleri kullandı:

Türkiye, FETÖ’yle yatıp, PKK’yla kalkmaktadır. Ülkemiz hem içte hem de dışta çembere alınmıştır.

Cebinde evinde 1 dolar bulunduran, bylock ile haberleşen FETÖ’cüler kurumları kanser gibi sarmıştır. Kandırmadıkları, tuzağa çekmedikleri kimse kalmamıştır. FETÖ soysuz ve ihanet temelli bir çetedir. FETÖ tehdidi geçmemiş, bitmemiştir.  Düşman cephesi hem faal hem de arsızdır. Silahla başaramayanlar, faiz, kurla, finansla yeni bir alan açmaktadırlar.

Türkiye Cumhuriyeti FETÖ'cü  kalıntılarından arınması lazımdır.  Bizim desteğimiz tamdır. Yenikapı ruhu buna örnektir.

İkinci bir darbe olacağını söyleyenler haddini aşmaktadır. Yeni bir darbeye yeltenen, aklından geçiren kim ya da kimler varsa bilsinler ki önce bizim bedenimizi çiğnemek mecburiyetinde kalacaklardır. Darbecilerin geleceği varsa Allah'ın izniyle görecekleri de vardır.

Hukukun üstünlüğü herkes için bağlayıcıdır. Suçun sabit olması için mahkeme kararını beklemek gerekir. Adalete güvenelim, hukuka inanalım.

Ergenekon ve Balyoz davalarında yaşayan rezaleletlerin bir daha yaşanmaması için herkesi sorumluluğa davet ediyorum.

15 Temmuz’un arkasındaki asıl faillerin deşifre edilmesi halinde diğer alanlardaki soruşturmalar çorap söküğü gibi gelecektir.

ABD’nin PYD’ye yaptığı silah yardımları bizi endişelendirmektedir.

Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2016, 15:08
YORUM EKLE

banner39

banner36

banner37

banner35