banner39

Bahçeli'den sert tepki: Soysuzluk ve ihanettir

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Karaman'da konuştu. Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde 4 partinin ortak imzasıyla yayınlanan Doğu Akdeniz bildirisinde HDP'nin imzasının bulunmamasına dikkati çeken Bahçeli, "Haçlı bozuntularına gülücükler saçmak suç değil midir? İhanet değil midir? Soysuzluk değil midir" ifadelerini kullandı.

Güncel 21.07.2019, 16:10 22.07.2019, 09:01
Bahçeli'den sert tepki: Soysuzluk ve ihanettir

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Karaman'da açıklama yaptı. Bahçeli'nin açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

"Karaman'da sıra MHP'dedir, görev MHP'dedir. Sorumluluğumuzun görevi neyse yapacağız. Karaman ve Türk milletine aşkla hizmet edeceğiz, yolumuzdan dönmeyeceğiz. Yürüyüşümüzden vazgeçmeyeceğiz. Alemi Türkçe okuma ve yorumlama kararlılığımızdan asla taviz vermeyeceğiz. Karaman MHP'li teşkilatlarla altın çağını yaşayacak.

Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi, milli bekamıza yönelik saldırıların engellenebilmesi için inşa ve ihya edilmiştir. Bu sayede tıkanan, tekleyen, yozlaşan eski yönetim sistemi yenisiyle değiştirilmiştir. 15 Temmuz'da fiilen ömrünü dolduran parlamenter sistemin zaaf ve zayıflıkları reformcu bir mücadeleyle aşılmıştır.

Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi macera değil, mecburiyettir. Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine koro halinde karşı çıkıyorlar. Maksat arızalıdır, ahlaken çarpıktır. 15 Temmuz FETÖ darbe ve istila girişimi içinde ve etrafında olanlar yeni hükümet sisteminden rahatsızdır. Ayaklarımızın üzerinde durma kararlılığımız yanlış hesap yapanları çılgına çevirmiştir.

TBMM'de öyle bir parti düşünün ki, Türkiye'nin Doğu Akdeniz'deki varlığıyla ilgili destekleyici bir tavır içine girmiyor. Çünkü amaç iğrençtir, niyet kötüdür. HDP, terör örgütünün hain bir yüzüdür. Bu gün de birlikte olunamayacaksa, ne zaman olunacaktır? Haçlı bozuntularına gülücükler saçmak suç değil midir? İhanet değil midir? Soysuzluk değil midir?

Türkiye'nin F-35 projesinden çıkarılması kimsenin yanına kar kalmayacaktır. Kötü müttefiklik inşallah Türk'ün imzası ve damgası bulunan gelişmiş savaş uçaklarının yapılmasına da neden ve gerekçe olacaktır."

Kaynak: Ajanslar

banner53
Yorumlar (1)
Zülfikar 2 yıl önce
Milli duygular tahrik edilerek Erdoğanın yüzde 25 lere düşen halkdesteğini artırma yazısı. Bu gazete 16 yıldır bunu yapıyor Ama bu sefer işi zor sırf itaat gözetilerek atanan siyasi ve bürokrat yöneticiler beceriksizleri nedeniyle gerçekten Erdoğan'ı sona doğru hızla götürüyorlar üzücü kısmı Erdoğan'ın bunu görmemek teki inadı Ne diyelim meşhur Türk atasözü kendi etti kendi buldu
12
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?