banner39

Bakan Akar: Bakanlığımız İzmirlilerin emrinde

Milli Savunma Bakanlığı'nın resmi Twitter hesabı üzerinden İzmir'deki depreme ilişkin bir açıklama yayınlayan Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, devletin tüm kurumları gibi Milli Savunma Bakanlığı'nın da İzmirlilerin emrinde olduğunu duyurdu.

Güncel 31.10.2020, 12:06
Bakan Akar: Bakanlığımız İzmirlilerin emrinde

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, "Devletimizin tüm kurum ve kuruluşları gibi Milli Savunma Bakanlığı da İzmirli hemşehrilerimizin emrindedir. Devletimiz ve milletimiz el birliğiyle bu felaketin yaralarını hızlıca saracaktır." ifadelerini kullandı. 

Akar, Bakanlığın sosyal medya hesabından İzmir depremine ilişkin açıklama yaptı. 

İzmir'de meydana gelen deprem felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlara Allah'tan rahmet, yaralılara da acil şifalar dileğinde bulunan Bakan Akar, şunları kaydetti:

"Kurtarma çalışmaları süren enkaz altındaki vatandaşlarımızın da sağ salim kurtarılmasını temenni ediyoruz. Devletimizin tüm kurum ve kuruluşları gibi Milli Savunma Bakanlığı da İzmirli hemşehrilerimizin emrindedir. Devletimiz ve milletimiz el birliğiyle bu felaketin yaralarını hızlıca saracaktır. Başta depremden etkilenen İzmirli hemşehrilerimiz olmak üzere tüm milletimize geçmiş olsun." 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?