banner39

Cübbeli Ahmet Hoca hastaneye kaldırıldı

Cübbeli Ahmet Hoca'nın sağlık sorunları nedeniyle hastaneye kaldırıldığı bildirildi

Güncel 02.08.2012, 14:55 02.08.2012, 16:39
Cübbeli Ahmet Hoca hastaneye kaldırıldı

Dünya Bülteni / Haber Merkezi

''Karagümrük Çetesi'' olarak bilinen suç örgütüne yönelik yürütülen soruşturma kapsamında açılan davanın tutuklu sanıklarından Ahmet Mahmut Ünlü hastaneye kaldırıldı.

Kamuoyunda ''Cübbeli Ahmet Hoca'' olarak tanınan Ünlü'nün avukatı Fatih Oğuz yaptığı açıklamada, yaklaşık 8 aydır Metris Cezaevi'nde tutuklu bulunan müvekkilinin sağlık sorunları nedeniyle sabah erken saatlerde hastaneye kaldırıldığını bildirdi.

Oğuz, 46 yaşındaki Ünlü'nün birçok hastalığı bulunduğunu ifade ederek, müvekkilinin tutuklu bulunduğu süreç içerisinde kontrollerini tam olarak yaptıramadığını ve buna bağlı sıkıntıları olduğunu söyledi.

Ünlü'nün çeşitli sıkıntı ve şikayetlerle sabah erken saatlerde İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi'ne sevk edildiğini belirten Oğuz, ''Behçet hastalığından kaynaklı elindeki tendon kılıflarının bozulması nedeniyle kortizon tedavisi olmak ve ayrıca yaklaşık bir yıldır kontrol edilmeyen şeker hastalığı sebebiyle göz dipleri kontrolünün de yapılması için bugün hastaneye getirildi'' ifadelerini kullandı.

 

banner53
Yorumlar (0)
9
açık
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?
Günün Karikatürü Tümü