Cübbeli Ahmet Hoca’dan Kasım Süleymani açıklaması!

Kamuoyunda “Cübbeli Ahmet Hoca” olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, İranlı Kasım Süleymani’nin öldürülmesine dair açıklama yaptı.

Güncel 03.01.2020, 14:15
Cübbeli Ahmet Hoca’dan Kasım Süleymani açıklaması!

Kamuoyunda “Cübbeli Ahmet Hoca” olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, şahsi Instagram hesabından, ABD tarafından hava saldırısında öldürülen İranlı Kudüs Gücü Komutanı Kasım Süleymani’ye dair açıklama yaptı.

“Allah, Sünnî kâtili Haşdi Şabi'nin kurucusu Kâsım Süleymânî ve diğerlerinin kabrini ateşle doldursun” ifadesini kullanan Ahmet Hoca, şunları yazdı:

İran’a bağlı Haşdi Şabi (el-Haşdü’ş-Şa‘bî) milislerinin kurucusu ve yöneticisi, Suriye’deki savaşta milyonlarca Müslümanın katline sebep olan, çoluk-çocuk ve kadın demeden bütün Müslümanlara işkence eden, ırzlara tasallut eden Kâsım Süleymânî ve Haşdi Şabi’nin üst düzey yedi büyük komutanının gebertilmesi bütün Müslümanları sürûra gark etmiştir. Allâh-u Te‘âlâ kabirlerini ateşle doldursun. Âmîn!

Kâsım Süleymânî’nin yönettiği Haşdi Şabi, Müslümanları öldürmekle yetinmeyip ciğerlerini söken ve ağızlarında çiğneyenlerdir. İşte İran budur! Haşdi Şabi budur! Fırsat bulsalar Türkiye’deki Ehl-i Sünnet’e de aynı böyle yapacaklar!

Türkiye’de 15 Temmuz gecesi kalkışılan darbe girişimi esnâsında FETÖ ve Amerika Türkiye’yi işgal edecekken Suriye’de kutlama yapanlar da, PKK’yı ve PAJAK’ı destekleyenler de bunlardır! İşte böylece Allâh-u Te‘âlâ’nın bir kânunu dahî yerini bulmuştur ki; “Şüphesiz Allah bir zâlimden intikâmını diğer zâlimle alır”. Burada da kâfir ve zâlim olan Amerika eliyle, Hamaney nezdinde “yaşayan şehit” diye adlandırılan ama bizce gebermiş bir zındık sayılan Kâsım Süleymânî ve adamlarından intikâmını almıştır.

Kaynak: Yeni akit

Yorumlar (2)
Ali Toprak 4 yıl önce
İSLAM DÜŞMANLARININ SEVİNCİ ÇOK GEÇMEDEN KURSAKLARINDA KALACAKTIR..
SAMIR SALIMOV 4 yıl önce
TAM DOQRU GUZEL KARDESIM.
Günün Anketi Tümü
Türkiye İsveç'in NATO üyeliğine onay vermeli mi?