Cumhurbaşkanı Erdoğan: Partimiz adına söz söyleme hakları yok

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Geçmişte partimiz çatısı altında olup da bugün dışarıda başka havalarda gezen hiç kimsenin partimizle, hareketimizle ilgili söz söylemeye hakkı yoktur. Bu trenden düşenler, kusura bakmasınlar düştükleri yerde kalırlar" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Partimiz adına söz söyleme hakları yok

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda yaptığı konuşmada "Geçmişte partimiz çatısı altında olup da bugün dışarıda başka havalarda gezen hiç kimsenin partimizle, hareketimizle ilgili söz söylemeye hakkı yoktur" dedi.

Erdoğan, "Bu beraberliği, bu dayanışmayı zedeleyenler bilsinler ki artık bu kervanın samimi yolcuları değildir. Bu trenden düşenler, kusura bakmasınlar düştükleri yerde kalırlar." diye konuştu.

"AMERİKA'DAKİ MALUM DAVA SİYASİ İÇERİKLİ DARBE GİRİŞİMİNİN ADRESİDİR"

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "15 Temmuz darbe girişimini ülkemizde başaramayanlar, şimdi farklı darbe girişimlerinin arayışı içerisindeler. Şu anda Amerika'daki malum dava, işte bir siyasi içerikli darbe girişiminin adresidir." dedi.

"BİZLER 7 AĞUSTOS RUHUNU YAŞAMAYA DEVAM EDİYORUZ"

Erdoğan, "Bu seçimler arifesinde, sayın Bahçeli'nin yerli ve milli duruşunu özellikle vurgulamam lazım. Bu yerli ve milli duruşla birlikte inanıyorum ki ülkemizde bizi bölmek, ayrıştırmak isteyenler bu hedeflerine ulaşamayacaklar. Bizler 7 Ağustos ruhunu yaşamakta kararlıyız, yaşamaya devam ediyoruz, yaşamaya devam edeceğiz" diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "2019 seçiminin yerli ve milli olanlarla, ipi başka mahfillerin elinde bulunanlar arasında geçeceği açıktır" dedi.

 

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2018, 12:56
banner53
YORUM EKLE

banner39