banner15

Cumhuriyet Gazetesi'nden vatana ihanet

Cumhuriyet Gazetesi'nden skandal: Virüs üzerinden Türkiye'yi hedef aldı

Cumhuriyet Gazetesi'nden vatana ihanet

Türkiye'nin attığı bütün sağlam adımlara ''istemezük'' diyenler bütün kirli düşünceleriyle yeniliğe, gelişime ve ilerlemeye karşı durmaya devam ediyor. İstanbul Havalimanı konusunda onlarca yalan ve iftira dolu haber yapan Cumhuriyet Gazetesi bu sefer de koronavirüsü üzerinden İstanbul Havalimanı algısı yapmaya çalıştı.

Çin'in Vuhan kentinde yayılan koronavirüsü için tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de bütün havalimanlarında önlem alınıyor. Ancak Cumhuriyet Gazetesi, İstanbul Havalimanı'na olan karşıtlığını bu kez de virüs algısıyla gündeme getirdi.

Salgının Türkiye ile özdeşleşmesi için İstanbul Havalimanı ve Türk bayraklı fotoğraf kullanan Cumhuriyet Gazetesi'ne sosyal medyadan binlerce tepki yağdı.

''SALGINLA TÜRKİYE'NİN ADI ÖZDEŞLEŞSİN DİYE...''

Bu olay üzerine Twitter hesaplarından binlerce mesaj atan vatandaşlar, ''Türkiye'nin adı salgınla özdeşleşsin diye bu görseli dijital hafızaya atıyorlar'' yorumlarında bulundular.

Bazı vatandaşlar ise Cumhuriyet Gazetesi'nin haberini paylaşarak, ''bunlar varken düşmana gerek yok'' tepkisinde bulundu.

Kaynak: Haber7

YORUM EKLE
YORUMLAR
İbrahim  Alkılıç
İbrahim Alkılıç - 7 ay Önce

1913 Senesinde Bulgar Edirne'yi işgal etti.
İşte savaşta Ordu içinde ki subay ve askerlerin bir kısmı (bu günkü cumhuriyet, Sözcü v.s. gibi) şehrin savunmasını sabote ederek katılmadı ve Bulgar kolayca Edirne'yi aldı.
Onların torunları aynen devam ediyor.

banner39

banner50

banner47

banner48