banner39

Davutoğlu'nun torun sevgisi

New York'tan İstanbul'a dönen Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu Ankara uçağına binmeden torun hasretini giderdi.

Güncel 01.10.2011, 14:23 01.10.2011, 14:46
Davutoğlu'nun torun sevgisi

Dünya Bülteni/Haber Merkezi

New York'ta 66. Dönem BM Genel Kurulu görüşmeleri kapsamında çeşitli temaslarda bulunan Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu İstanbul'dan Ankara uçağına binmeden torun hasretini giderdi.

Eşi Sare Davutoğlu ile birlikte İstanbul'a gelen Bakan Davutoğlu, Atatürk Havalimanı VIP Salonu'nda 10.00 uçağı ile Ankara'ya gitmek için bir süre bekledi.

Bu sırada kızı Sefure'ye de telefon eden Davutoğlu kısa süre de olsa çok özlediği ve işlerinin yoğunluğu nedeniyle bir türlü göremediği torunu Nur Ferah'ı görmek istediğini bildirdi.

CENGİZ DAĞCI'NIN CENAZESİ İÇİN KIRIM'A GİDECEK

Kızı Sefure'nin getirdiği 3,5 aylık torunu ile VİP salonu Bakan Odasında hasret gideren Dışişleri Bakanı Davutoğlu yetkililer tarafından uçağa çağırılınca kucağına aldığı Nur Ferah'tan bir türlü ayrılamadı.

Kucağında torunu olduğu halde VİP otobüsüne binen Ahmet Davutoğlu beş dakika da olsa Nur Ferah'ı sevdi. Daha sonra Nur Ferah'ı annesine teslim eden Ahmet Davutoğlu TBMM açılışına katılmak için THY'nin saat 10.00 uçağı ile Ankara'ya hareket etti.

Ahmet Davutoğlu bir soru üzerine Londra'da hayatını kaybeden Kırımlı yazar Cengiz Dağcı'nın cenazesine katılmak için yarın Kırım'a gideceğini açıkladı.

Yorumlar (0)
16
açık
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?