banner39

Diyanet Vakfı gönüllüler arıyor

Türkiye Diyanet Vakfı, yapılan hizmetleri, "Bi Tıkla Dünya Duysun projesi" ile dünyaya duyuracak sosyal medya gönüllüleri arıyor

Güncel 06.05.2015, 16:27 06.05.2015, 16:27
Diyanet Vakfı gönüllüler arıyor

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

Türkiye Diyanet Vakfı  "Bi Tıkla Dünya Duysun" projesi ile iyiliğin sesini dünyaya duyurmayı hedefliyor.

Yurt içinde 997 şubesi olan ve 102 ülkede faaliyette bulunan Türkiye Diyanet Vakfı (TDV), ramazan faaliyetleri, kurban programları ile eğitim faaliyetlerinin yanı sıra deprem, sel, kuraklık gibi doğal afetlerde yaptığı yardımları sosyal medya gönüllüleri aracılığıyla duyuracak.

TDV Gönüllüler Koordinasyon Birimi tarafından hazırlanan "Bi Tıkla Dünya Duysun" projesi kapsamında, "iyiliğe ortak olmak ve hizmetlerin daha geniş kitlelere duyurulmasını sağlamak" amacıyla sosyal medya gönüllüleri aranıyor.

"Bir tık'la mazlumların sesi olabilir, tüm dünyaya onların seslerini duyurabilirsiniz" çağrısıyla, sosyal medya gönüllülerinden, TDV'ye ait kurumsal sosyal medya hesaplarında yayınlanan metin, link, fotoğraf ve videoları paylaşmaları isteniyor.  

Sosyal medya gönüllülerinden isteyenler, Türkiye Diyanet Vakfı web sitesindeki "gönüllü formu"nu doldurarak, TDV Gönüllüsü de olabilecek.

TDV'ye ait kurumsal sosyal medya hesapları şöyle:

"twitter.com/DiyanetVakfi", "facebook.com/DiyanetVakfi", "youtube.com/TurkiyeDiyanetVakfi"

Yorumlar (0)
25
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?