banner39

Dünya Bizim CNR Kitap Fuarı'nda

Dünya Bizim standı, 4. Hol'de açıldı. Standa uğrayan ziyaretçiler burada kardeş siteler Dünya Bülteni ile Son Devir hakkında da bilgi alabilecek.

Güncel 01.03.2014, 13:57 01.03.2014, 14:01
Dünya Bizim CNR Kitap Fuarı'nda

Dünya Bülteni /Haber Merkezi

CNR Kitap Fuarı, bugün Yeşilköy'de kapılarını ziyaretçilerine açtı. Fuarda Küresel İletişim A.Ş. bünyesinde yer alan Dünya Bizim Kültür Sanat Portalı da yer alıyor. Dünya Bizim standı, 4. Hol'de açıldı. Standa uğrayan ziyaretçiler burada kardeş siteler Dünya Bülteni ile Son Devir hakkında da bilgi alabilecek. Dünya Bizim standının fuarın son günü olan 9 Mart'a kadar okuyucularını ağırlaması bekleniyor.İstanbul Yeşilköy'de bulunan CNR EXPO, önemli kitap fuarlarına ev sahipliği yapıyor. Bugün kapılarını ziyaretçilere açan CNR Kitap Fuarı, 9 Mart 2014 tarihine kadar açık olacak. Ana teması "Sosyal Medya ve Çocuk" olarak belirlenen fuar, 20 bin metrekarelik alanda gerçekleştiriliyor.

Fuara 250 marka ve 150'nin üzerinde yayınevi katılacak. Fuarda çocuk, eğitim, dini ve dünyaca ünlü yayınevlerine ait kitaplar sergileniyor.Fuarda bu yıl çeşitli etkinlikler de yapılacak. Bunlardan biri de yarışmalar. Öğrencilerin sosyal medya üzerinden katılacağı yarışmalarda çeşitli ödüller dağıtılacak. Telif hakkı ihlallerine ilişkin öğretmelerin geliştireceği yarışma ise "buhangikitap.com" üzerinden gerçekleşecek.Öğretmenler, öğrenciler, yayıncılar, kitabevleri, kütüphaneciler, tercüme büroları, gazeteciler, yazarlar, editörler, yayınevi, yazar telif ajansları ve okurların hedef ziyaretçi olarak belirlendiği fuara giriş ücretsiz.

Yorumlar (0)
29
açık
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?