Erdoğan: Şimdi sizden 'büyük ustalık' için icazet istiyorum

Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin Denizli mitinginde yaptığı konuşmada, " Benim milletim hizmet siyasetinden yanadır. Bay Muharrem daha çırak bile değil. Buna çok kızıyor. Keza başkanları da öyle. Biz çıraklığımızı İBB Başkanlığımızda atlattık. Şimdi sizden "büyük ustalık" için icazet istiyorum." dedi.

Erdoğan: Şimdi sizden 'büyük ustalık' için icazet istiyorum

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Denizli'de düzenlenen mitinginde vatandaşlara hitap ediyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Denizli mitinginde yaptığı konuşmadan satır başları:

"Ülkemizi ve Denizli'yi bugünlere getirmek için çok emek verdik, çok ter döktük. Yeri geldi vesayetin, yeri geldi teröristlerin saldırılarına maruz kaldık. Bay Muharrem'den, Bay Kılıçdaroğlu'ndan terörle mücadele konusunda bir söz duydunuz mu? 53 tane evladımızın şehit edilmesine yol açan zatı Edirne'de cezaevinde ziyaret ediyor. Bu Bay Muharrem hangi yüzle benim karşıma çıkıyor?"

"ÜZERİNE TİTREDİĞİMİZ NE VARSA HEDEF ALDILAR"

"Üzerine titrediğimiz ne varsa hepsini hedef aldılar. Denizli güven ortamının da güvenliğinin de tehlikeye girmesine izin verir mi? Denizli bu seçimlerde tercihimizi bir kez daha hizmet siyasetinden yana kullanıyor muyuz? Güçlü Türkiye için cumhurbaşkanlığında şahsımı, Meclis'te AK Parti'yi destekliyor muyuz?"

"ŞİMDİ SİZDEN 'BÜYÜK USTALIK' İÇİN İCAZET İSTİYORUM"

"Bay Muharrem, eğer sen 1. çıkamazsan sen istifa edecek misin? Allah'ın izniyle benim milletim seni de sandığa gömecek. Görünen köy kılavuz ister mi? İstemez. Benim milletim hizmet siyasetinden yanadır. Bay Muharrem daha çırak bile değil. Buna çok kızıyor. Keza başkanları da öyle. Biz çıraklığımızı İBB Başkanlığımızda atlattık. Şimdi sizden "büyük ustalık" için icazet istiyorum"

İNCE, ÇAKMA KILIÇDAROĞLU'

"Gördük ki, bir ayda Muharrem de başımıza kesildi bir küçük Kılıçdaroğlu. Daha doğrusu bu da çakma Kılıçdaroğlu. Aslı bir yanda, çakması öteki yanda hepsini toplasan, bırakınız Türkiye'ye cumhurbaşkanı, CHP'ye bir tane genel başkan etmiyor. Bunların cumhurbaşkanlığı falan diye derdi yok. Bunların tek derdi seçimden sonra CHP Genel Başkanlığı koltuğuna kimin oturacağı."

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2018, 16:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER