banner39

Erdoğan Suriye kararını açıklıyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti TBMM Grup Toplantısı'nda: Bugünden itibaren, İdlib’le ve Soçi Muhtırası sınırlarıyla bağlı kalmadan, rejim güçlerini her yerde vuracağımızı buradan ilan ediyorum.”

Güncel 12.02.2020, 11:51 12.02.2020, 12:21
Erdoğan Suriye kararını açıklıyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti TBMM Grup Toplantısı'nda konuşuyor:

“Gözlem noktalarındaki veya diğer yerlerdeki askerlerimize en küçük bir zarar gelmesi hâlinde, bugünden itibaren, İdlib’le ve Soçi Muhtırası sınırlarıyla bağlı kalmadan, rejim güçlerini her yerde vuracağımızı buradan ilan ediyorum.”

Cumhurbaşkanı Erdoğan: FETÖ’nün siyasi ayağı, bizatihi Kemal Kılıçdaroğlu ve ekibidir. Kılıçdaroğlu, kendisini genel başkanlığa taşıyan kaset kumpasının sorumluluğunu üzerimize yıkmaya çalışarak, FETÖ’nün istediği yolda yürümeye başlamıştır.

Her sözü, her mesajı, her eylemi FETÖ medyasında manşet olan Kılıçdaroğlu, FETÖ’yle mücadele konusunda attığımız her adımda karşımızda yer almıştır

Devleti FETÖ mensuplarından temizleme çalışmalarımızın hepsinde, karşımızda CHP’yi ve başındaki zatı, Kılıçdaroğlu'nu bulduk. Allah aşkına soruyorum: Bundan ala “siyasi ayak” olur mu?

Buradan dönemin Genel Kurmay Başkanına soruyorum.Neden döneminizde FETÖ’cüleri ihraç etmediniz? Yetkiniz vardı.Neden MGK’ya getirmediniz ihraçları? Yalan söylüyorsunuz yalan!Elinizde rahatlıkla ihraç edeceğiniz FETÖ’cüler vardı?Neden bunları ihraç etmediniz?

Yorumlar (1)
Mehmet Selim Polat 3 yıl önce
TÜRKİYE YANLIŞ YOLDADIR.
22
açık
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?