banner15

Erdoğan'dan İnce'ye: Bunların kitabında terörle mücadele yok

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sultangazi'de düzenlenen mitingde CHP'yi ve İnce'yi, "Şu ana kadar başta İnce olmak üzere bunların ağzından terörle mücadele diye bir şey duydunuz mu? Niye? Bunların kitabında terörle mücadele yok ama bizde var." sözleriyle eleştirdi.

Erdoğan'dan İnce'ye: Bunların kitabında terörle mücadele yok

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul Sultangazi'de düzenlenen mitingde halka hitap etti.

"Bunların kitabında terörle mücadele yok ama bizde var"

Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasında, "Şu ana kadar başta İnce olmak üzere bunların ağzından terörle mücadele diye bir şey duydunuz mu? Niye? Bunların kitabında terörle mücadele yok ama bizde var." ifadelerini kullandı.

"Dert başka"

Erdoğan, "Bunların partisi (HDP) bir başka, bu tür cezai konumu olmayan, tutukluluğu veya mahkumiyeti olmayan bir başka adam bulamıyor mu da bunu cumhurbaşkanı adayı olarak çıkarıyor. Dert başka." dedi.

"Unutmayın, hiçbir zaman zulüm ile abad olunmaz." diyen Erdoğan, "Onun için biz mazlumların yanında yer alacağız, yer almaya devam edeceğiz. Bu oyunu da bozacağız." şeklinde konuştu.

"Lafta barış diyorlar. Hepsi yalan"

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Biz barış istiyoruz, bunlar lafta barış diyorlar, lafta özgürlük diyorlar. Hepsi yalan. Bunların bugüne kadar öldürdükleri insanların sayısı yüzlerce binlerce." dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2018, 14:48
YORUM EKLE

banner39

banner50

banner47

banner48