banner39

Erdoğan'dan MOSSAD iddiası

Erdoğan, "paralel yapılanma"nın yüklenerek "Hala bu yapının MOSSAD ile işbirliği tuttuğunu göremiyorlarsa yazıklar olsun" dedi.

Güncel 31.01.2015, 13:00 31.01.2015, 17:28
Erdoğan'dan MOSSAD iddiası

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, İstanbul'da TÜMSİAD Genel Kurulu ile Girişimci İş Adamları Vakfı "Girişimcilik Ödülleri" Töreni'nde konuştu.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan,  "Bunlarla işbirliğine gidenler çok yakında büyük bir mahçubiyet yaşayacaklar. Hala bu yapının MOSSAD ile işbirliği tuttuğunu göremiyorlarsa yazıklar olsun. Çünkü herşey çok açık net ortada" dedi.

Erdoğan konuşmasında şunları söyledi: Bırakın hainler hain olmanın gereğini yapsınlar. Bu paralel yapının nasıl olupta buralara geldiğini iyi düşünmek gerekir. 1970'lerden sonra maalesef Türkiye Cumhuriyeti bu tarz yapılara yönelik hassasiyet göstermedi. O yüzden yeniden bir Haşhaşi örgütü türedi. Ama biz artık bunlara izin vermeyeceğiz.

Bu paralel yapı şahsımdan önce Türkiye'nin ulusal güvenliğine tehdittir. Bunların bu ülkenin evladı olduğunu hala yaptıklarına rağmen düşünenler varsa gaflet içindedirler.

Bunlar için her yol meşhur. Bu yapı milletin dini hassasiyetlerine suikast düzenlemektedir. Başka cemaatlere ve vakıflara hayat hakkı tanımadılar.

Bunlar yerli değildir. O yüzden bunlarla iş tutarsa Türkiye'ye milletine, dinine, ahlakına, vicdanına ahlaksızlık etmiştir. Ben buradan siyasi partilere, STK'lara sesleniyorum biz yandık siz böyle bir şeye düşmeyin. Bunlarla işbirliğine gidenler çok yakında büyük bir mahçubiyet yaşayacaklar.

Hala bu yapının MOSSAD ile işbirliği tuttuğunu göremiyorlarsa yazıklar olsun. Çünkü herşey çok açık net ortada.

"TÜSİAD'A: SEN KİMSİN YA?"

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bizim muhatabımız Cumhurbaşkanı değil, Başbakan" şeklinde bir açıklama yapan TÜSİAD'a da sert çıkarak, "Sen kimsin ya?" diye sordu.

 

 

banner53
Yorumlar (0)
12
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?