banner15

Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan evlendi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan ile iş adamı Selçuk Bayraktar bugün dünya evine girdi

Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan evlendi

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan ile işadamı Selçuk Bayraktar İstanbul K.Çekmece'de Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi'nde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'ın kıydığı nikah ile dünyaevine girdi.

Yurt dışı ve içinden pek çok davetlinin katıldığı düğünde Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Bosna Hersek lideri Bekir İzzetbegoviç ve eşi ile yan yana oturdu. Sümeyye Erdoğan ve Selçuk Bayraktar'ın nikah şahitliğini yapan isimler arasında 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Başbakan Ahmet Davutoğlu ve Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar da yer aldı.

Devlet erkanı ile çok sayıda ünlü ismin buluştuğu nikâh, Kuran tilavetiyle başladı. Ardından davetliler Sümeyye Erdoğan ve Selçuk Bayraktar'ın görüntülerinden oluşan 25 dakikalık slayt gösterisini izledi. Çiftin salona girişi esnasında Cem Karaca'nın "Bu son olsun" parçası çalındı.

Nikâhta Cumhurbaşkanı Erdoğan, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Başbakan Davutoğlu ile tokalaştı. Liderlerin tokalaşması salondan yoğun alkış aldı. 

 

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2016, 19:25
YORUM EKLE

banner39

banner50

banner47

banner48