banner39

Eski HSYK Genel Sekreteri Bayram tutuklandı

FETÖ'ye yönelik soruşturma kapsamında aranan ve Malatya'da yol kontrolü sırasında sahte kimlikle yakalanan eski HSYK Genel Sekreteri Muzaffer Bayram tutuklandı

Güncel 23.11.2016, 16:19 23.11.2016, 16:19
Eski HSYK Genel Sekreteri Bayram tutuklandı

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının  FETÖ'ye yönelik soruşturması kapsamında aranan ve yol kontrolü sırasında sahte kimlikle yakalanan eski Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Genel Sekreteri Muzaffer Bayram tutuklandı.

Eski HSYK Genel Sekreteri Bayram, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye getirildi. Soruşturmayı yürüten cumhuriyet savcısına ifade veren Bayram, tutuklama talebiyle nöbetçi sulh ceza hakimliğine sevk edildi.

Nöbetçi sulh ceza hakimliğindeki sorgusunun ardından Bayram'ın, "Anayasal düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs" ve "FETÖ yöneticiliği" suçundan tutuklanmasına karar verildi.

 

Yorumlar (1)
yaşar balcan 2 yıl önce
muzaffer abi zındıka her yere döner..bugün seni yarın beni kullanır vede kenara geçip izler..seni ben ihbar ettim mayıs 2015 yılında..ulusalcı münafık zındıka ingiliz kemalist süfyan örgütü beni de kendine alet etti..kemalist zındıka bazen kominist bazen dindar ve herkesin zayıf damarını kullanıyor hatta taassub-u dini de kullanıp laik istibdadı devam ettiriyor türkçülük perdesi altında..beni affetme zira ben seni ispiyonladım ahiret kardeşim..hoşçakal nam-ı diğer mesut ağabeyimiz..nur içinde yat medrese-i yusufiyede..adın gibi sen saidsin,şaki değilsin..
25
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?