banner39

FETÖ tutuklularının görüş günleri belli oldu

FETÖ mensubu şüphelilerin eşleri, ikinci derece kan hısımları ve birinci derece kayın hısımlarının her hafta cuma günü görüşe kabul edilecek

Güncel 28.07.2016, 13:27 28.07.2016, 13:27
FETÖ tutuklularının görüş günleri belli oldu

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı, Silivri ve Metris cezaevleri ile Bakırköy Kadın Kapalı İnfaz Kurumu'ndaki FETÖ/PDY mensubu şüphelilerin eşleri, ikinci derece kan hısımları ve birinci derece kayın hısımlarının her hafta cuma günü görüşe kabul edileceğini bildirdi.

Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı'nca, Silivri (1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 No'lu L Tipi) ve Metris (1, 2 No'lu T Tipi) ile Bakırköy Kadın kapalı infaz kurumlarındaki FETÖ/PDY mensubu şüphelilerin görüş günleri ve hangi yakınlarının ziyaretlerine gelebileceklerine ilişkin açıklama yapıldı. Açıklamada, bu cezaevlerinde kalan FETÖ/PDY mensubu şüphelilerin eşleri, ikinci derece kan hısımları ile birinci derece kayın hısımlarının yarın da dahil olmak üzere her hafta cuma günü görüşe kabul edileceği kaydedildi.

Bakırköy Kadın Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nda kalan tutuklu hakim ve savcıların pazartesi günleri 13.00-13.45, tutuklu askeri personelin ise 14.00-14.45 saatleri arasında görüş yapabileceği ifade edilen açıklamada, tutukluların hangi cezaevinde bulunduğu ve görüş günlerine ilişkin Bakırköy Cumhuriyet Başsavcıvekilliği sekreterliğine başvuru yapılabileceği belirtildi. Açıklamada, görüş için de nüfus cüzdanı aslı ve nüfus aile tablosunun bulundurulması gerektiği bildirildi.

banner53
Yorumlar (0)
9
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?
Günün Karikatürü Tümü