banner15

'Fuat Avni'ye haber veremedi

Twitter'daki Fuat Avni isimli hesaba devletin kritik birimlerinden bilgi akışının kesildiği yorumları yapılıyor. Kaynak Holding'e yapılan kayyum atamasıyla ilgili bilgi sızmaması, bu yorumu destekliyor.

'Fuat Avni'ye haber veremedi

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

Devletin kritik kurumlarından sızan bilgilerin paylaşıldığı Twitter'daki "Fuat Avni" isimli hesabın kaynaklarının kesildiği belirtiliyor. Söz konusu hesap, Kaynak Holding’e yapılan operasyonu duyuramadı.

Bu sabah cemaatin en büyük para kaynaklarından biri olan ve birçok tanınmış markayı bünyesinde bulunduran Kaynak Holding binasına operasyon yapıldı. Ancak daha önceden bu tür operasyonları deşifre etmesiyle bilinen Fuat Avni büyük operasyondan haberdar olamadı.Bu da ‘Fuat Avni’nin bilgi kaynakları kesildi’ yorumlarına neden oldu.

VALİ YARDIMCISI DEŞİFRE OLMUŞTU

Seçim öncesi Manisa merkezli paralel yapı operasyonunda önemli isimler göz altına alınmıştı. Bunlardan biri de  Eskişehir Vali Yardımcısı Mesut Kesen’di. Kesen’in İçişleri Bakanlığı’nda görevliyken kendi bilgisayarına gizli bir hat çektirdiği ortaya çıkmıştı.

Daha sonra da devam eden operasyonda Fuat Avni hesabına bilgi sızdıran isimlerden olduğu belirlenen çok sayıda isim deşifre edilmişti.Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2015, 11:54
YORUM EKLE

banner39

banner36

banner37

banner35