banner15

Hastane bahçesinde silahlı kavga: 3 yaralı

Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi bahçesinde, aralarında husumet bulunduğu belirtilen kişiler arasında çıkan kavgada, biri hastane personeli 3 kişi silahla yaralandı

Hastane bahçesinde silahlı kavga: 3 yaralı

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrehisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi bahçesinde iki aile arasında çıkan kavgada 3 kişi silahla yaralandı.

Alınan bilgiye göre, Kadıköy, Selimiye Mahallesi Tıbbiye Caddesi'ndeki hastanenin bahçesinde, aralarında husumet bulunduğu belirtilen iki ailenin fertleri arasında tartışma çıktı. Tartışma, kısa sürede kavgaya dönüştü.

Bu sırada, bir kişi, hastane bahçesinde bulunan, plakası alınamayan otomobilden aldığı pompalı tüfekle ateş açtı. Açılan ateş sonucu, Emrah ve Erol Şimşek ile hastane çalışanlarından Adem İmay yaralandı.

Yaralılar, Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrehisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Olay nedeniyle hastane bahçesine, çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Aralarında özel harekat polislerinin de olduğu ekipler, hastane önünde yoğun güvenlik önlemi aldı. Olay yerinde incelemelerde bulunuldu.

Öte yandan, açılan ateş sonucu başhekimlik binasının penceresinin ve hastane bahçesindeki tabelaların da isabet aldığı görüldü.

Olayın ardından kaçan şahısların yakalanmasına çalışıldığı öğrenildi.

 

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2017, 19:11
YORUM EKLE

banner39

banner36

banner37

banner35