banner39

banner35

Haydar Baş'ın ardından damadı da hayatını kaybetti

Hafta içi koronavirüsten dolayı hayatını kaybeden Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Haydar Baş’ın damadı Prof. Dr. Mustafa Er de tedavi gördüğü hastanede vefat etti.

Güncel 18.04.2020, 13:24
Haydar Baş'ın ardından damadı da hayatını kaybetti

Koronavirüsten dolayı hayatını kaybeden Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Haydar Baş’ın damadı Prof. Dr. Mustafa Er hayatını kaybetti. Haydar Baş'ın koronavirüs tedavisi gören eşi ise iyileşerek taburcu oldu.

ODA TV'de yer alan habere göre, geçen hafta koronavirüse yakalanan ve hayatını kaybeden Haydar Baş’ın damadı Mustafa Er mide kanaması şüphesiyle hastaneye kaldırılmıştı. Hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen Mustafa Er’in yaşamını yitirdiği açıklandı.

Mustafa Er, Haydar Baş’ın ölümünden sonra paylaştığı mesajında,  "Çok değerli büyüğüm, canından aziz bildiğim, muhterem Prof. Dr. Haydar Baş hocamı kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyim. O ömrünü adadığı mevlasına ve sevdiklerine kavuştu. Bizi öksüz bıraktı, hasreti yüreğimizi dağladı. Kavuşacağımız güne kadar emanetin emanetimizdir. Yaktığın hak meşalesini ve ehlibeyt sevgisini sana kavuşuncaya kadar yolumuzu aydınlatacak. Güle güle git babam. Hasretle seni bekleyeceğim.” demişti.

Yorumlar (0)
14
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?