banner39

HSYK teklifi kaldığı yerden görüşülecek

Adalet Bakanı Bozdağ, TBMM Genel Kurulu'nda, AFAD ile ilgili teklifin kanunlaşmasının ardından HSYK Kanun Teklifi'ni ele almayı planladıklarını açıkladı

Güncel 11.02.2014, 13:44 11.02.2014, 13:58
HSYK teklifi kaldığı yerden görüşülecek

Dünya Bülteni/ Haber Merkezi

Adalet Bakanı Bozdağ, TBMM Genel Kurulu'nda, AFAD ile ilgili teklifin kanunlaşmasının ardından HSYK Kanun Teklifi'ni ele almayı planladıklarını açıkladı.

Bakan Bozdağ, TBMM Genel Kurulu'nda, AFAD ile ilgili teklifin kanunlaşmasının ardından HSYK Kanun Teklifi'ni ele almayı planladıklarını açıkladı. Bozdağ, HSYK'nın yapısında değişiklik yapan teklifi gündeme alacaklarını söyledi.

Genel Kurul gündeminde AFAD ile ilgili "torba teklifin" olduğunu anımsatan Bozdağ, bu teklifin ardından HSYK teklifini ele almayı planladıklarını kaydetti. Bozdağ, "Teklifin kalan maddelerini görüşeceğiz. Tekliften bazı maddeler çıkacak, bazıları ise değişecek" dedi. Bozdağ, "Değişikliklerin neler olacağı" sorusuna, "Şu anda onu paylaşamam, bazıları değişecek, bazıları da metinden çıkacak" yanıtını verdi. Bu arada, AK Parti Grup Başkanlığı'ndan milletvekillerine yapılan duyuruda, TBMM Genel Kurulu'nun bugünden itibaren, hafta sonu da dahil günlük programların bitimine kadar çalışacağından, tüm bakan ve milletvekillerinin resmi ve özel programlarını Genel Kurul'da olacak şekilde yapmaları istendi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye Esed rejimiyle diyalog kurmalı mı?